koľko bolesti človek vydrží?

napr. pri diagnóze rozpadu stavca (obratle)?
existuje potom v zákone nejaká výnimka pre užívanie narkotík? teda lekársky predpísaných opiátov?

Nejlepší odpověď
bolak

Člověk vydrží lecos, pokud je překročená maximální míra bolesti, tělo to řeší tak že omdlí. Co se týče opiátů, tak to funguje stejně jako u jinejch léků, předepisujou se doporučený dávky a je tam hranice kterou ani lékař nesmí překročit, třeba u mofria je to myslím 15mg.

Další odpovědi
badisko

divil by ses co lidske telo vydrzi .....a bolest je u kazdeho individualni kazdy ji snasime jinak…