vivatis2

Kolikrát za týden dete na odpovedi.cz?

Nejlepší odpověď
anonym

sedmkrát

Další odpovědi
iceT

sedmkrát

ale závisí to od toho,kolikrát potřebuju něco zjistit a nedaří se mi to vlastními silami.

DDarent

podle toho kdy potřebuji pomoc

Kdo to počítá???

Elk

podle toho kdy potřebuji pomoc

A taky mě zajímají nové informace, přečtu si zajímavost, když se mi odpověď nebo otázka zdá zajímavá – ohodnotím, snažím se nemíchat do věcí, které nejsou mojí silnou stránkou…
…zkrátka, bavím se a i se směji na tím, jak někteří zápasí o body, ale jinak cca – dobrá parta.

VampGirl

sedmkrát

Snažím se sem zavítat každý den. Jsem ráda, když můžu někomu s něčím pomoci nebo se dozvědět něco zajímavého…

quentos

podle toho kdy potřebuji pomoc

dudu

sedmkrát

anonym

sedmkrát

Kazdy den – davam si tu rande s Dedoupetrem -
( ale on o tom jeste nevi ) … jeee , snad sem nechodi i jeho pani. ! 🙂 -iv-

dědapetr

sedmkrát

Baví mě to.

Jikra

sedmkrát

filva

sedmkrát

tuCZek

sedmkrát

HDMI

podle toho kdy potřebuji pomoc

anonym

Nic ve zlém, ale jednoduché varianty v anketě by nemusely mít rovnou 3 chybičky:
„třikrát“ a „už sem nepůjdu“!