Kelt

Kolikrát se holíte s tříbřitým strojkem Gillete Blues 3?

Holím se denně, a mám tříbřitý strojek. Používám krém. A po holení opláchnu strojek. Tedy běžná procedura. Kolikrát se holíte jedním strojkem? Nebo je lepší používat vícebřitový strojek? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Nikdy, holím se jedině žiletkami (v současnosti značka Wilkinson) , nic jiného mé tvrdé vousy neoholí. mám to tak celý život.

Další odpovědi
paul1

Holím se pravidelně 3 až 4× měsíčně (:-) ). Mám Gillete Sensor 3, používám jednu hlavici i 1/2 roku, výborná věcička. Jo ještě dodám – strojek proplachuji průběžně během holení v umyvadle, kde mám napuštěnou teplou vodu. To dělám proti ucpání mezírek mezi břity.