WalterBishop

Kolikrát se dá použít znovupoužitelná taška z Tesca za 19,90,–?

Dnes jsem zakoupil tuto tašku, na které se uvádí použij znovu. Kolikrát ji ale mohu bezpečně využít?
Uveďte přesně do tabulky v následujícím formátu.

míra použití v jednotkách kusů Př: 50 100 500 použití
míra degradace materiálu v % Př. 10% 20% 60%
míra rizika protrhnutí tašky v % Př. 5% 15% 30%

Odpovědi
Viktorie II.

Tak dlouho, až se ucho utrhne. Záleží, co budeš v tašce nosit.

Kelt

Záleží na tom, zda je taška funkční, celá, bez děr a nesmrdí. Někdy takovou tašku nosím a používám i měsíc, a někdy, kdy ji použiji na přenos odpadků a vylije se mi tam rybí olej z konzervy, zbytek mléka, tak ji musím vyhodit.

WalterBishop

Je potřeba odpovědět do tabulky,

Viktorie II.

Máš tam málo %.🤦‍♀️