dust8

Kolikrát do týdne se myjete?

Nejlepší odpověď
annas

Co zahrnujete do mytí? Jen ruce, nohy, obličej, nebo spíš koupání či sprchování?

Takže myji se pravidelně.

Jeden zážitek ze základní školy, z doby, když na vesnici byly koupelny ojediněle a kvůli teplé vodě se muselo zatopit v koupelnových kamnech, k nimž byl připojený válec s vodou, a ohřát vodu. Nestačilo se otočit jen kohoutkem jako dnes.

Jednou přišel do třídy učitel a řekl, že všichni musíme jít v sobotu v podvečer na nějakou akci – tehdy se říkalo – dobrovolně povinnou.

Jedna spolužačka se přihlásila, že nemůže, protože se v sobotu doma všichni koupou ve vaně. Učitel reagoval: Koupej se jiný den.

Její reakce odpovídala tehdejší situaci – pro jednu osobu ohřívání vody bylo neúsporné. Dnes to připadá jako vtip.

Už si nepamatuji, jak to dopadlo.

Další odpovědi
elkon

Co takhle s těmi nesmysly přestat, to už nevíš jak jinak honit body?

Rokio

Každý den.

Kelt

Ruce po každém použití toalety, obličej před holením.

zjentek

Jak do týdňa? Naco? Však sa kúpu v sobotu!

led

To už je zase Nový rok? Nestačí raz za rok? Veď ešte nedávno v stredoveku sa umývanie považovalo za škodlivé zdraviu. Brrr, voda!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marketka73

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

No když to chceš vědět tak asi obden takže asi 2× až 3× do týdne.