javorkovam

Kolikátého chodí mateřská? A kdy dostanu první peníze, když nastupuji na mateřskou 9.7?

Odpovědi
panenka

Pokud si mateřskou budete nechávat posílat na účet tak jí budete mít vždy do 6 každého měsíce na účtě.Pokud si jí budete nechávat posílat poštovní složenkou tak vždy do toho 8 každého měsíce.Když nastupujete na meteřskou 9.7.2010 tak peníze by jste pokud se to nezměnilo měla dostat do 25.7.2010

mišula4

Já myslím, že je to trošku jinak, pokud na mateřskou nastupujete 6.7., tak první mateřskou dostanete nejpozději do 25. následujícího měsíce – to znamená v srpnu za červenec, v září za srpen, atd. Alespoň mě tak chodila.