Kolikáté vánoce už budete letos slavit?

Neptám se tu na věk ,záměrně.
Doplňuji:
Drap,ty se stydíš za svůj věk?Gecco,vyšlo mi tak kolem něco přibližně,cir­ka,zaokrouhle­no 55,
Otázka je položena,bude lépe,když odpoví jen ti,co svůj věk považují za normální a nehaštěří se o nějakej ten pátek,
Jugar

Nejlepší odpověď
gecco

Upřímně??
Nevím…
Tak do dvou-tří let (asi) jsem Vánoce nevnímal.
Pak jsem je tak do 12–15 ´slavil´ (účastnil se oslav).
Pak jsem je tak do 25–27 neslavil.
Pak jsem se účastnil několik let jejich oslav (malé děti v kombinaci s věřícími rodiči).
No – a včil už je zase ´pár´ let neslavím…
;-D
Co ti vyšlo?
Doplňuji:
Jugare – je mi 48, už jsem to tu i uvedl…
;-DD
Pro další podobné dotazy – ročník ´66, tedy 1966 – pro ´šťouraly´…
😉

Další odpovědi
anonym

Slavit vánoce, které jsou každým roce se snad ani nedá, ale prožít a někdy i přežít, tak to je jiná. Pokud se dožiji letošních, sumasumárum těch vánoc bude už 58 krát, co zasednu ke stolu s rodinou.( ty první jsem proležel)

Drap, z tvého věku se dá vyčíst mnohé!

Drap

Přesně tolikáté, kolik mám let.
K čemu bude taková informace dobrá ?

Rocker

38,protože 1.a 2. jsem moc neslavil.

famen9

25 v pubertě jsem myslel jen na lásku

Emefej

Slavit přímo ne, ale budu prožívat šedesátétřetí.

famen9

A tobě