Avatar uživatele
ptáč

Kolika sebevrahům chybí někdo, jako je pan Yukio Shige, který pomáhá lidem na pokraji sil?

Setkali jste se s podobným člověkem? Za jakých okolností?
http://extras­tory.cz/vydrz-pockej-japonsky-duchodce-zachranil-jiz-500-lidi-kteri-si-chteli-vzit-zivot.html.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lejdy.můn před 3158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Neda mi to, musim reagovat. Awe, nikdy nerikej nikdy. Ja znam (znala jsem) sebevraha, ktery o sebevrazde mluvil dost dlouho. Nikdo mu neveril. Lehl si pak na koleje, takze zadny herecky vykon s malym mnozstvim prasku. Vim i proc si vzal zivot. Mluvila jsem s nim i s dalsimi lidmi…
A taky mam kurz krizove intervence a tam jsme se o tomto bavili. Sebevrazi o tom mluvi dost casto. A pracovat se s nimi do urcite miry da. Pardon, neslo nereagovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

Skutečný sebevrah by nikdy nemluvil o sebevraždě, ani by to zbytečně neprotahoval… Tito lidé ví co chtějí a jsou o tom přesvědčeni. Takže Yukio ať má jakoukoliv motivaci příjde pozdě nebo „zachrání“ héééérečky. Vím o čem mluvím :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Chybí všem úspěšným…
Úspěšným sebevrahům, pochopitelně…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

Kapko, asi tak. Úspěšní přejí druhým ať umřou, když chcou. Tady se odděluje zrno od plev.

před 3158 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek