ptáč

Kolika sebevrahům chybí někdo, jako je pan Yukio Shige, který pomáhá lidem na pokraji sil?

Setkali jste se s podobným člověkem? Za jakých okolností?
http://extras­tory.cz/vydrz-pockej-japonsky-duchodce-zachranil-jiz-500-lidi-kteri-si-chteli-vzit-zivot.html.

Nejlepší odpověď
kapka

Neda mi to, musim reagovat. Awe, nikdy nerikej nikdy. Ja znam (znala jsem) sebevraha, ktery o sebevrazde mluvil dost dlouho. Nikdo mu neveril. Lehl si pak na koleje, takze zadny herecky vykon s malym mnozstvim prasku. Vim i proc si vzal zivot. Mluvila jsem s nim i s dalsimi lidmi…
A taky mam kurz krizove intervence a tam jsme se o tomto bavili. Sebevrazi o tom mluvi dost casto. A pracovat se s nimi do urcite miry da. Pardon, neslo nereagovat.

Další odpovědi
Awe

Skutečný sebevrah by nikdy nemluvil o sebevraždě, ani by to zbytečně neprotahoval… Tito lidé ví co chtějí a jsou o tom přesvědčeni. Takže Yukio ať má jakoukoliv motivaci příjde pozdě nebo „zachrání“ héééérečky. Vím o čem mluvím :)

gecco

Chybí všem úspěšným…
Úspěšným sebevrahům, pochopitelně…
😉

ptáč

Kapko, asi tak. Úspěšní přejí druhým ať umřou, když chcou. Tady se odděluje zrno od plev.