Nikkol

Kolika let se dožije prase domácí?

Kolika let by se dožilo prase domácí kdyby zemřelo přirozenou smrtí a ne rukou řezníka?

Nejlepší odpověď
kropitko

Délka života prasat v dobrých podmínkách může být až 15 let.

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1095970013-chcete-me/4077-serial-o-hospodarskych-zviratech/

Další odpovědi
venkovan

Pokud ho nepřecpete aby bylo tlusté jako prase, bude mít dostatek pohybu, pestrou stravu apod., tak může i dost přes deset let. Tak jako v přírodě

sejtanka

Máme prasata,které jsou i dvanáctým vrhem,což znamená dva vrhy do roka,takže je jim většinou kolem 6ti let.Potom odcházejí většinou na nohy,nebo záněty.

anonym

To jeste asi nikdo nikdy nevyzkousel. 🙂

mosoj

Tak to já jsem asi vyjímka !