Kolika kubíková jímka pro 3 osoby?

kolika kubíková jímka pro 3 osoby.poradte.

Odpovědi
člověk

Budování jímek má v této době velmi přísná kritéria,takže se to dozvíte u žádosti o stavební povolení,popřípadě u povolení zbudovat odpadní jímku.

anonym

záleží, jestli bezodtoková, nebo odtoková…

http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&q=v­elikost+jimky&lr=&aq=f&­aqi=&aql=&oq=&gs_rf­ai=

ReHu

Souhlasím s člověkem. Také je možné, že by měla mít vícekomorová. Snad i s čističkou.
Já o ní uvažovala také, ale jsou povinné pravidelné zpoplatněné kontroly, tak jsem poté od ní upustila.
Asi bych se optala na VaKu.