skorcovaz

Kolik zdí má iglu?

Počítejte jenom tu hlavní místnost, bez toho vstupního „tunelu“..

Nejlepší odpověď
hanulka11

no iglů je jako kopule takže asi… jednu kolem dokola :)

Další odpovědi
BIGFOOT

Nestěhuj se tam,brrrrr je tam velká zima a pro tak pěknou holku to není.BIGFOOT

elektrikář

Jenom jednu je to polovina koule. Ač je to k nevíře ve sněhu jsou vzduchové bublinky které chrání proti mrazu pokud v něm zatopíte třeba olejovým kahanem jako to dělají eskymáci ,svíčkou. dá se tam na kožešinách dobře přežít.I velký mráz.

led

pre Bigfoot, nemusíte mať strach je tam možno teplejšie, než v niektorých bytoch. Je tam smrádoček a teplúčko. Vyskúšala som to viackrát, ako deti sme si stavali iglú, potom som to robila s mojimi deťmi. Iglú sa postaví zo snehu a potom obleje vodou, aby vrchná časť zmrzla.