Peter Kus

Jak dlouho trvá výstavba nízkoenergetického domu na klíč?

Nejlepší odpověď
cukrar

Pane Kusi, nejde zodpovědně odpovědět, ale zkusím to obecně.
Horší jak nízkoenergetický dům se dnes již nestaví. Hodně záleží, do jakého rozpětí nízkoenergeticky chcete vejít. Dále z čeho je domek postaven a zbudován, třeba zdali jde o stavebnici.. Další priorita jsou finance. Když dáte více peněz, bude domek určitě dříve.
Dokážu si představit, že od plácnutí si s odbornou firmou, můžete do 2 měsíců bydlet.
Třeba zde: http://www.rdry­marov.cz/monto­vane-domy
a mnoho jiných

Další odpovědi
phil90

Dobrý den, my máme postavenou nízkoenergetickou dřevostavbu od firmy www.eko-domky.cz a výstavba trvala 4 měsíce včetně základové desky.