Zvědavý

Kolik zápasů celkem (amatérských i profesionálních) měl Muhammad Ali ??

Nejlepší odpověď
Viktor Wolf

Otázka ale zněla zcela jinak… :D
… a kopírovat něčí polovičatou práci… :D

Odpověď na otázku zní: 164 – ( výhry/prohry-150/14)

Další odpovědi
marci1

Na střední škole se stal velmi úspěšným amatérským boxerem, vyhrál 100 ze 108 zápasů a dvě mistrovství Amatérské Atletické Unie. S boxem pokračoval na olympiádě v Římu v roce 1960, kde ve věku 18 let získal zlatou Olympijskou medaili v polotěžké váze. Po návratu do Louisiville se stal profesionálním boxerem.
V červnu roku 1979 ve věku 37 let odešel z profesionálního boxu s 59 vítězstvími a jen 3 porážkami.
http://zivoto­pis.osobnosti­.cz/muhammad-ali.php