Kolik z vás???

Je tu ještě někdo,kdo má pod jedním nickem přihlášenou celou rodinu??,viz

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prectete-si-to
Doplňuji:
koukněte na diskusní příspěvek u tohoto odkazu,co si o tom myslíte????

Nejlepší odpověď
quentos

já tedy ne … máma není s počítačem kamarád a ségra mnoho inteligence nepobrala, aby tu mohla někomu radit ;{))=

Další odpovědi
anonym

Já ne,ale teď o tom vážně uvažuji.Možná,že by nebylo „marný“ říct kamarádům i známým.

mosoj

To ja takový nedostatek. Vůbec bych se tím nezabýval.
Klidně si dávejte palce dolů, já na ně vůbec nekoukám. Vadí mi zelené palce u nesmyslů.

BEAES

Je zajímavé co lidi napadne,ale tak nějak to chápu.

Marky71

přiznám se, že to mě tedy fakt nenapadlo:-)

oskar

Každy sam za sebe,tak by to mělo být.

anonym

je to zde asi ojedinělé,ale proti kodexu to není,když mají společný jen jeden profil,jenom jeden vlastně neví komu odpovídá,ale na tom snad tolik nezáleží.

lejla37

Ne, moje ségra je moc malá a mamka tomu moc nerozumí

vecernice

Jsem tu sama a ráda,nepotřebuju sem nikoho cpát.

panenka

Nemám zde přihlášenou celou rodinu,jsem tu jen já přihlášená.