kosaaaak

Kolik vypijete v létě tekutin (za den)?

Nejlepší odpověď
barnajka

více než 4 litry

V průměru 3 velký petky za den, někdy i víc.
Ale musím se do pití nutit, a to hodně :) Kdybych měla pít jen tehdy, když mám chuť nebo žízeň, vypila bych max. 2–3 hrnky denně, tj. něco mezi 0,5–0,75 l. To je dost málo, vím. Takže si to teď opravdu hlídám a snažím se dodržovat aspoň to svoje soukromý minimum 3l – pod tento limit jdu jen vyjímečně

Další odpovědi
anonym

2 až 3 litry

Mezi tekutiny se započítávají i polévky, omáčky a vůbec obsah vody v jídle i ovoci.
Jenže i tak je to pofidérní, protože stačí jít s kámoši na pivo a rázem průměr vyskočí na několik dnů dopředu.

Michal Kole

2 až 3 litry

Hrubý odhad, spíš ty 2 litry

Andělé

3 až 4 litry

Piju hodně celý rok,ale při vedrech i více než 4 litry.

taxio

1 až 2 litry

občas vypiju i 2litry a vic

Syd

1 až 2 litry

kolem jednoho litru

DusanOrlik

1 až 2 litry

Přibližně :)

dědapetr

1 až 2 litry

Jikra

2 až 3 litry

Berušinka

více než 4 litry

quentos

3 až 4 litry

terry

1 až 2 litry

kost

1 až 2 litry

filva

1 až 2 litry

kosaaaak

Axl tak teď si mě dostal :DD
Já měl za to že to co píšeš, píšeš vážně, ale teď koukám že mě spíš jenom tak pošťuchuješ :)
Tak a teď si jdu zpětně pročíst všechny mé reakce na tvé příspěvky, ať vidím na co všechno že sem ti vlastně skočil.

Berušinka

No lidi! To je hrůza! Vy vůbec nepijete – pak se nedivte, že jste třeba nemocní. Musíte hodně pít, hlavně teď v létě, organismus by Vám byl opravdu vděčný.