dgfdgf

Kolik vás je dneska doma na internetu? Jsem si myslel, že tady budu sám, ale je tady několik otázek.

Nejlepší odpověď
quentos

Několik se nás tady najde…

Další odpovědi
Mravenec

Ne všichni jsou zapáleni do novoročních oslav. 😁
Jediná má aktivita spočívá v přípitku.

ten který je

Poslouchám raději muziku a hledám nové zajímavé kapely.TV mě vůbec nezajímá.

kodl67

Chvilku jsem venku,chvilku čumím na Cimrmana,chvilku sedím u noťasu,občas panáček,občas jednohubka…za chvíli půlnoc, tak po přípitku zacpu psici uši a pak půjdem chrnět:-)

Rakira

Cekam na pulnoc :))

Lgee

Sem tu každý den a někdy i okolo 2 hodin ráno 🙂