setapouch

Kolik uprchlíků si vezme domů Bělobrádek?

http://zpravy­.idnes.cz/pomo­hou-li-s-uprchliky-rodiny-nebudou-muset-vznikat-uprchlicke-tabory-137-/domaci.aspx?c=A150707­_131046_domaci_kop

Nepředpokládám, že je to jen další z řady toho, jak budeme všichni šetřit, kde všichni znamená všichni krom těch, kdo to vymysleli.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Jiná odpověď

😉
„Nepředpokládáš“ špatně…
Takovéhle kecy mají jen dva účely

  • zmanipulovat ´ty ostatní´ k nějaké činnosti
  • a ukázat jim, že i vysoký politik je podporuje a chápe

Typické páchání dobrých skutků rukama jiných a za jejich peníze…
___
Koneckonců – ta ´výzva biskupů´ je tímtéž…

Další odpovědi
anonym

Jiná odpověď

Když se rozdávali Vietnamci na vánoční svátky, vzal jsem si jednoho, ale řeknu vám, že kapr je kapr!

ptáč

1-2

Ten pán Bělobrádek je kdo, mluvčí obce? Opravdu budu mít doma přes den černocha (nouška), zatímco já budu makat na stavbě za 13 000 korun? Nebo jak to je? Ono se to bude pelichat, a já budu dřít?

Pepa25

Asi takto: řekl bych, že i řečnická otázka by měla mít hlavu a patu …

Jak je to s motivací a postujemi těch „šílených křesťaňských sluníčkařů“ viz např.
http://denikre­ferendum.cz/cla­nek/20779-vaclav-maly-imigrant-je-take-partner