SEmperor06

Kolik stojí u O2 zavedení pevného internetu domů?

Jsme ve městě jménem Lomnice nad Lužnicí (blízko Třeboně) a chceme si počídit pevný internet od O2. Nevíte, kolik by to tak ± mělo stát?

Odpovědi
Edison

Ufff… Další co není schopen nejjednodušších činností. Tohle zvládne i opice.

Zdroj: https://www.o2­.cz/osobni/in­ternet#_il=czos-menu

anonym

Záleží, co si od toho představuješ. Mají celkem pestrou nabídku služeb. Nedávno jsem zakoupil takový balíček a internet byl pomalý, pak si připlatíš a už je to něco jiného.

Alesh

Proč se ptáš tady, zde bude mít těžko někdo přesné informace. Poptej přímo je, za zeptání nic nedáš a ani se k ničemu nezavazuješ. Ti řeknou přesně pro tvé bydliště, jaké parametry a za jakou cenu ti dokážou nabídnout.

elkon

Musíš mít hlavně pevnou telefonní linku. Ostatní se dovíš u O2.

Dochy

elkon: nemusíš mít telefonní linku, musíš mít dráty pro ni.

Mc Merkurion

… někde nechtěj ani ty dráty … ale O2 je má natažený stejně skoro všude …

Dochy

Dráty – dokud se budeme bavit o ADSL. Teď nabízejí i LTE