alexandra

Kolik stojí soudní znalec v oboru obuvi?

Synovec si koupil normální sportovní obuv na chození,kde se mu po třech měsících odlepilo dole kus podrážky.Reklamaci mu odmítli uznat z důvodů špatného čištění,i když mám pocit,že za tu krátkou dobu na ně ani nešáhl,co se týče čištění,aspoň tedy ze spodu. Druhý důvod byl,že boty neužíval k aktivitám k tomu určeným.Za prvé mu nesdělili,jaké aktivity by měl dělat a za druhé, chůze do školy a zpět,se mi zdá jako celkem šetrná aktivita.Znáte nějakou šetrnější aktivitu? Na obchodní inspekci nám poradili soudního znalce,ale chtěla bych vědět přibližně kolik by to stálo,aby to nebylo víc než ty boty.To bychom mohli rovnou koupit nové.Ale nemělo by jim to jen tak procházet.Děkuji za odpověď a případné Vaše zkušenosti
Doplňuji:
Boty stály 1700,–kč a na obchodní inspekci jsme se obrátili,a Ti nám právě řekli,že si máme sehnat soudního zmnalce.

Nejlepší odpověď
magicm18

Tak,urimne co si o tomto myslim:nevim,kolik staly ty boty,ale selskym rozumem si myslim,ze naklady na znalce budou urcite podstatne vetsi,nez kdyz se koupi boty nove.To ,ze by nekvalitni prace nemela prochazet s vami souhlasim.Zkuste se obratit na ČESKOU OBCHODNI INSPEKCI.

Další odpovědi
anonym

kolik stojí asi jen tak uvedené nebude.. ale můžete zkusit některého z těchto soudních znalců:
http://www.obuv-kuze.cz/conten­t/view/31/1/
určitě po vysvětlení problému řeknou na kolik by to vyšlo