Vlosa_xD

Mám nárok na reklamaci basketbalových bot, když špička jedné boty je úplně pokrčená a ničí se?

Mám nárok na reklamaci basketbalových bot, když špička jedné boty je úplně pokrčená a ničí se? Jsou 2 týdny staré. Děkuji Doplňuji: Byly zakoupeny v Sportsdirect v Avion shopping park Ostrava.

Nejlepší odpověď
lexx

jasně že ano, účet máš ne ? tak jenom do toho a když se budou kroutit tak rovnou vedoucího prodejny, nebav se s babou u kasy

Další odpovědi
setapouch

Pokud byly zakoupeny v českém obchodě, pak právo na reklamaci máš. Neplést právo na reklamaci a uznání reklamace. Na uznání reklamace žádný právní nárok není a z uvedeného textu těžko soudit, nakolik jde o reklamovatel­nou vadu.