cordelie

Kolik stojí oprava dotykoveho mobilu kdyz je tam trochu praskly dysplei znacka mobilu je LG

Odpovědi
darius

Záleží na tom, co je to za typ, koukni na http://www.od­blok.cz/opravy/mo­bilni-telefon/lg/

MacChill

Právě že obecně docela dost, když je to třeba nějaký levnější typ, mnohokrát se to ani nevyplatí.

Kric.ouwner

No jde o to jaký je to přesně typ , poradím vám líp , kupte si přesně displey který potřebujete , a řekněte někomu známému a zručnému ať vám ho vymění , já už jich vyměnil mraky a každému jsem tak ušetřil v přepočtu tak 1000 korun 😉…