Kolik stojí na Slovensku průměrně máslo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Na Slovensku je máslo z okolních států vůbec nejdražší. Momentálně se cena za čtvrtkilovou kostku pohybuje kolem 2,5 eura (v přepočtu přibližně 65 korun). To je měsíc stará informace.
Zdroj: https://ekono­mika.idnes.cz/mas­lo-cena-polsko-slovensko-d1n-/ekonomika.as­px?c=A170912_142247_e­konomika_are
Nejlevnější je v Polsku. Ale abych kvůli tomu jezdil přes hranice, na to se můžu vyprdnout. Leda bych měl velkovýrobnu cukrovinek, to by se už pár metráků másla vyplatilo.