MonkeyKing

Kolik stojí měsíc na vysoké škole?

Máte zkušenosti – sami jste studovali nebo nějaké známé, co nedávno dokončili studium či právě studují?

Nejlepší odpověď
xxx3

koleje zhruba od třech tisíc výš, jídlo podle toho kolik je kdo schopný a ochotný dát na den. Dál už to ale závisí na konkrétní škole a konkrétním městě (doprava, náklady na skripta či jiné pomůcky)

Další odpovědi
Lamalam

Na takto nekonkrétní otázku se nedá smysluplně odpovědět. Soukromá, či veřejná? Kolej, podnájem, nebo dojíždění? V Praze, nebo v menším městě? V ČR, v EU, nebo v zámoří?