Sekenenre

Nevíte prosím, kolik stojí se vším všady (učebnice, …) semestr na FF MU?

Popřípadě, jaké další věci jsou potřeba

Nejlepší odpověď
Ravenne

Já studuji historii na FF MU dálkově, takže ti nemůžu říct nic o nákladech za ubytování, ale jinak je to u mě každý semestr jiné. Minulý semestr jsem platila za učebnice kolem 1000 Kč, tento semestr jsem nepotřebovala žádnou. Za dopravu zaplatím zhruba 1600 Kč za jeden semestr, záleží na tom, kolik mám zkoušek, jestli jsem nemocná atd.

Další odpovědi
MadAnnie

Učebnice bych na tvém místě vůbec neřešila. Jelikož jako na každé škole je 90% skript v elektronické podobě. Veškeré potřebné podklady najdeš na www.primat.cz nebo na www.ulozto.cz. Studenti si přeci pomáhají 🙂
Každopádně největší položkou studia na VŠ, pokud dojíždíš, je ubytování, strava a cesta.
Moje měsíční náklady na školu (ubytování, strava, cesta, paušál a sem tam nějaký večírek) dělají kolem 5000.