Trdllo

kolik stojí fixní rovnátka?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.. kolik stojí fixní rovnátka? pouze pro horní patro.. je mi 14 let.. Můžete mi prosím někdo zkusit odhadnout cenu? děkuji

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-stoji-fixni-neboli-rovnatka-na-pevno

Další odpovědi
Drap

U každého je cena jiná

huxa

4200Kč

Mikynka

Kolem těch 5000. Všude je to jinak
Doplňuji:
Ne vlastně mě stály rovnátka 3500

Michalmic

Každý ortodontista má jiné ceny. Já měl fixní rovnátka od pana doktora Jedličky www.ortodoncie-jedlicka-brno.cz, tam je cena kolem 5 tis, jestli si dobře vzpomínám.