Kepler

Kolik sportovců KLDR zůstane v Jižní Koreji?

Nebo jsou tak dobře hlídáni, že se za tatíčkem Kimem vrátí všichni?

https://pixaba­y.com/cs/olym­pijsk%C3%A9-kruhy-olympi%C3%A1da-1120047/

Nejlepší odpověď
nyjono

Asi tak.

https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/sami-si-nedojdou-ani-na-toaletu-na-pokoji-musi-bydlet-ve-dvo/r~e89e2c0­8118511e88b47ac1f6b220e­e8/?redirected=15186965­21

Další odpovědi
Petula00

Těžko říci.Ale asi nikdo.On je má prasátko Kimoušek pojištěné rodin.přísluš­níky.A poku dotyčný sportovec své rodiče miluje,tak si to nelajzne.Asi tak.

hapiky

Strach jim nedovolí zůstat. Ani by tam stejně dlouho nepřežili. Dohnala by je Pašíková pomsta.

Zvědavý

Žádný. Pro je to přeci nejvetší pocta reprezentovat svoji úžasnou pokrokovou zemi a svého velkého vůdce.

magorvkleci

Dva.

Lgee

Určitě pokud nějaký sportovec získá zlato nemá se čeho bát protože se mu nic nemůže stát, pokud však někdo přinese stříbro tak už by někdo uvažovat o tom nevrátit se do země asi bude.,
.