novvem

Kolik sídel má britská královna?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.ro­yal.gov.uk/the­royalresidences/res­channel.aspx

V odkazu se dovíte o sídlech a spočítáte sam/sám:

V průběhu staletí britští králové a královny postavili nebo koupili paláce. Někeré slouží jako rodinné domy a jako střediska vlády. Některé z nich jsou stále ještě dnes používány jako oficiální královská sídla a mnohá může navštívit široká veřejnost.

Zjistíte více o oficiálních královských rezidencích včetně jejich každodenního použití pro rauty a další akce.

Můžete se také dozvědět o soukromé rezidenci, jako je dům v usedlosti Sandringham a hrad v panství Balmoral, které používají generace královské rodiny.

Klaproth

annas > Sandringham dům a Balmoral hrad. Srdce češtináře plesá.

annas

„Nepočeťovala“ jsem. Ale máte pravdu, i když na netu neskloňují.