zjentek

Kolik si vydělá dobrej bloger?

..furt mně nějak uniká, z jakýho důvodu, kudy a jak proudí zisky za tohleto kvantum do sítě nadatlovaných hovadin od takovýho kvanta různých občanů?
Jde jim snad jen o slávu bez zisku a nebo jak přesně toto vlastně „sype“?

Nejlepší odpověď
gecco

Někteří desítky až stovky tisíc Kč ročně (odhaduju), jde o příjmy z reklamy (např. AddWords) – koneckonců z toho žije i tento web…
Případně mohou bloggeri psát přímo cílené marketingové články…
😉
Jdeš si založit blog?
😉
Těch, kteří si nevydělají ani na opotřebení počítače, je většina…
😉

Další odpovědi
Klaproth

Zaregistruj se třeba na Placla.cz a uvidíš.

zjentek

gecco, doufám, že Tvé poslední dvě věty spolu nějak nesouvisí, nebo jo?

gecco

V zásadě ne, ta první je zvedavej dotaz a ta druhá opět jen můj odhad úspěšnosti bloggerů…
😉