Rokio

Kolik sekund dokážete vydržet pod vodou bez dýchacího přístroje?

U mě je to nic moc. Já to dokážu tak na minutu.

Nejlepší odpověď
Alesh

Jo, nějak kolem té minuty. Myslím, že jsem to kdysi dal něco málo přes minutu, tak nevím, jestli bych to dokázal zopakovat. Ale asi po pár tréninzích snad jo.

Další odpovědi
Kepler

No, dnes to tak odhaduju na 1/2 minuty, ale jako mladík jsem vydržel 2 minuty, když jsem se moc nehýbal (trochu jsem trénoval dýchací techniky před ponorem). Dokázal jsem taky pod vodou přeplavat 50 m bazén. Jinak kdyby mě hodili do vody v Mexickém zálivu, tak mě Golfský proud dopraví až do severní Evropy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.