Kelt

Kolik se platí nájem za pronajaté místnosti?

Chtěl bych vědět, kolik se platí za pronájem určitých prostor? Počítá se to podle velikosti plochy, podle vybavení, podle umístění od centra? Závisí to na počtu ubytovaných, na velikosti města a pod? Samozřejmě, že to chci oficiálně, s tím, že to bude nahlášeno a bude z toho placena daň. Město do 50 000 obyvatel, umístění v rodinném domku, nádraží 30 minut pěšky, obchod 30 minut pěšky. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Edison

Především podle toho, kolik si domluvíte.

Další odpovědi
Drap

Ceny nájmů se stanovují dohodou. Musíš se zeptat majitele objektu.

cukrar

Kelte, nelze dát přesnou odpověď. V jednom domě, stejný byt, nad sebou, ale novější oprava bytu, holý nájem. 7500. 8500. 9550, 11000. Každé patro jinak.
Je to podle momentální situaci s byty.

autacek

Ano, závisí to na tom co píšeš a dál na nabídce, poptávce a vzájemně akceptovatelné ceně. Pokud se nejedná o nějak výjmené prostory, či lokalitu, tak počitej s cenou obdobnou jako za byt.