Vr.

Kolik % rodičů mapuje aktivity dětí do 15 let na Facebooku?

Facebook rodičovská kontrola

Nejlepší odpověď
zzzzz

Souhlasím s Marci.

Moje kamarádka dětem profil kontrolovala každý den, její dcera si pak zřídila nový profil:-)) a o tom mámě neřekla, našla ho po roce náhodou. Není to jen o kontrole, ale především o vztahu mezi rodiči a dítětem:-))

Další odpovědi
Drap

To nikdo neví. A zřejmě to ani většinu lidí nezajímá. Pokud to potřebuješ vědět, tak si udělej vlastní průzkum.

marci1

Údajně tak činí cca 50% rodičů.

Zdroj: http://zpravy­.ihned.cz/c1-55467950-polovina-rodicu-pres-facebook-tajne-sleduje-sve-deti-maji-o-ne-strach