Jan101

Kolik průměrný člověk potká za den lidí, které už nikdy neuvidí?

A kolik těch, které alespoň ještě jednou potká? Rozhoduje o tom osud?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom kde se pohybuje. Pokud se bude pohybovat celý den v lese, nemusí potkat nikoho.

Další odpovědi
elkon

Zbytečná spekulace. Záleží na prostředí.

cappuccino

Pocet se bude znacne lisit podle situace. Pokud jezdis MHD ve meste, potkavas stovky lidi. Na vesnici je jich par anebo i nikdo a treba v lese jsi uplne sam. Takze ta otazka je uplne nelogicka!

Savier

Nespočet…

Jan101

Děkuji všem za odpovědi. Špatně jsem formuloval původní otázku a špatně je i upravená. Zajímalo mě kolik průměrný člověk potká za den lidí, které už neuvidí. Pořád si nejsem jistý jestli jsem to formuloval správně. Je mi jasné, že nikdo neřekne přesné číslo, jen mě zajímal váš odhad a je to spíš taková otázka na zamyšlení. Jak to, že některé lidi potkáme jen jednou za život a potom už nikdy a některé víckrát.

Pepa25

Přesně jak píše Drap: závisí, kolik vůbec potká. Zcela jiný počet lidí bude u paní pokladní v Praze na Hlavním nádraží, která tam sedí za okýnkem, bydlí na sídlišti na Jižním Městě a do práce jezdí metrem a u řidiče lakatoše někde v Beskydech nad Starými Hamry, který v práci v lese potká pár pořád stejných lidí, stejně tak v hospodě nebo v něděli v kostele a víc neznámých uvidí jen když ho stará jednou za čas přemluví, aby jeli nakupovat do Teska do Místku …