novvem

Kolik procent z provize realitního makléře si realitní kancelář vezme?

Když má makléř za prodej provizi 100 000 kč, kolik si z toho vezme realitka?

Odpovědi
autacek

Provizi má realitka a makléř od ní dostane smluvenou odměnu.

To, v jaké horentní výši se realitky neštítí účtovat si své provize je na jinou debatu, kolik však přepustí makléřům, zda-li je platí jako zaměstnance, nebo jako OSVČ na Švarcáka, to je individuální.

autacek

A co s tím máš za problém? Chceš mi tvrdit, že jsou všichni makléři zaměstnaní, nebo naopak OSVČ?