Helena114

Kolik přibližně vydělá pracovnice v dětském domově za měsíc?

Stačí přibližne, díky moc. :)
Doplňuji:
A stačí mít střední školu?

Odpovědi
zzzzz

Je to podle vzdělání a odpracovaných let a také podle pracovního zařazení. Plat je tabulkový. Je to cca od 10.000kč hrubého až 30.000kč, to má třeba vysokoškolský vzdělaný ředitel, který odpracoval hoooooodně let.

Drap

Záleží na tom v kterém domově a co dělá. Uklizečka má určitě méně než ředitelka. U běžných pracovníků lze předpokládat podprůměrný plat.

bolak

tak tam se většinou kvůli prachům nechodí, takže to nebude moc..