Kazatel

Kolik plynu naprdí za den kráva? Dávalo by ekonomický smysl tento plyn jímat? Bioplynové stanice mají obecně úspěch.

Nejlepší odpověď
Drap

Je to technicky nemožné. Jen tak na okraj, do bioplynových stanic nechodí prdět krávy.

zjentek

Drape, nesouhlas s nemožným. Řešení by mohl podat na př. klecový chov krav 🤷‍♂️

Drap

Klecový chov krav by byl velmi drahý a ekonomicky by se to nevyplatilo. Ono uživit se v živočišné výrobě je trošku ptoblém i dnes, kdy se krávy téměř 3/4 roku pasou venku.

Dochy

Což je politicky nemožné 😉