Nina 01

Kolik plaveckých stylů ovládáte?

Popřípadě které?

Nejlepší odpověď
quentos

Jeden (prsa), ke štěstí mi to stačí…

Další odpovědi
Kepler

Ovládal jsem všechny, včetně motýlka (dost těžké). Ale v bazénu jsem už dlouho nebyl, teď plavu v jiných věcech. Nejlíp by mi asi šel styl „sekera“.

marci1

Prsa, znak, kraul. Umím taky „na paní radovou“ a „čubičku“. 🙂

led

Najradšej mám „mrtvolku“ to ležíte na vode rukami len tak jemne udržujete stabilitu a snívate. Prirodzene, nablízku nesmie byť žiadny „žralok“ ktorý by vás chcel prekvapiť.
Dobre mi ide pes, hrabanie prednými a zadnými labami a potom už len tie klasiky prsia, kraul, znak, ale tie len tak nežne, oddychovo, kilometrík, dva

jirka F

2: prsa a kraul.

yuko

Prsa, kraul, znak, delfin a pokud bych mela zatez, tak nejspis jako sekera ke dnu.