WalterBishop

Kolik % planety zabírají všechny počítače a notebooky na světě? Rychle odpověz.

Odpověď dej důsledně a jedině v procentech, nejlépe do přehledné tabulky.

Odpovědi
Mravenec

Rychle se ani pes nevykákne, kámo…

Drap

o,oo921%

Rocker

To Ti řeknu naprosto přesně-je to zanedbatelná plocha.
Nevadí,že jsem odpověděl pomalu?

Rokio

Pokud chceš rychlou odpověď, tak tipuji jednu tisícinu.

aliendrone

NEKONEČNO! Nevíš, že vesmír je nekonečný a má nekonečně planet? Chjo… ;) :)

Schluker

0%. Je to v ramci chyby mereni zanedbatelne :)

Lgee

0.00005%

jáára

asi jen trochu. ±

aevul

WalterBishop: Opravdu chceš udělat přehlednou tabulku z jednoho jediného údaje???

aevul

A ještě by mě zajímalo, procent čeho mají zabírat? Povrchu? Objemu? Použitých materiálů?

WalterBishop

Rocker jakoby, pomalu a ještě blbě. Říkám v % a v tabulce.

WalterBishop

Mravenče ale ano.

WalterBishop

Alieno já se soutředím pouze a jen na naši soustavu a nyní pouze na Zemi. Počítej a nešpekuluj.

aliendrone

Walter>>> Hmm… a JAK mohu BEZ dalšího rozpoznat, kdy se soustřeďuješ „jen na naší soustavu“ a kdy už „jen na Zemi“ (o tom vesmíru nemluvě)? Pošli mi nějakou věštírnu/orákulum, popřípadě alespoň věšteckou kouli či tak něco! ;) :D :D

WalterBishop

Príma Drape, skoro jsi to vypočítal! Príma!! Ještě ta tabulka…