LuK4S3k CZ

Kolik peněz může stát nějaká malá akvarilní rybyčka ?

Nejlepší odpověď
anonym

Máš Internet? Co si tak dát tu práci a zadat „akvarijní rybičky“ do vyhledávače?

Reklama Sklik
Vše pro akvarijní rybičky
Prodej, servis, poradenství. Rychlé dodání.
www.levnaakva­ristika.cz
Ryby a rybičky
Největší akvaristická burza v Praze na Pankráci. Vstupné od 30 Kč.
www.rybyarybicky.cz
akvarijní rybičky prodej
Prodej akvarijních rybiček
Prodej akvarijních rybiček – Firmy.cz
Kategorie Prodej akvarijních rybiček … Mořská akvaristika – kompletní služby. Provádíme návrhy, montáž, prodej a servis mořských akvárií po celé ČR. Prodáváme akvarijní techniku pro mořská akvária a široký sortimen…
www.firmy.cz/Ob­chody…obchudky/Prodejci-hobby-potreb/Chovatel­stvi/Prodejci…
Zvirata.Bazos.cz – Akvarijní rybičky prodej
Sekce Akvarijní rybičky – bazar se zvířaty – řádková inzerce. … Vyměním přebytky akvarijních rostlin po víkendovém čištění akvária za krmení pro ancistruse … Prodám akvarijní stěnu ( akvárium ) vyrobené na zakázku o obsahu 840 litrů.
zvirata.bazos­.cz/ryba/45/
Akvarijní rybičky, inzerce akvarijních ryb, prodám, na prodej
Rubrika akvarijní rybičky nabízí inzerci akvarijních rybiček, inzeráty akvarijních ryb, prodej akvarijních rybiček., prodám, na prodej … Akvarijní rybičky v rubrice inzerce zvířat. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte akvarijní ryby.
zvirata.megain­zerce.cz/akva­rijni-rybicky/nabidka-1.htm
Akvaristika – akvarijní rybičky
Akvaristika. Chov akvarijních ryb. Prodej akvarijních ryb. Nabídka akvarijní ryby. … V této aktuální nabídce ovšem nejsou všechny naše chované akvarijní ryby, proto sledujte celkový seznam níže na hlavní stránce.
www.akvarijni-ryby.maxcz.cz/
akvarijní rybičky prodej, akvária prodej bazar, AKVARISTIKA
Akvarijní rybičky na prodej, nabídka akvárií, bazar akvárií a akvaristických potřeb pro akvaristy. Poptávka a nabídka akvaristiky – akvaristika CZ.
zvirata.xinzer­ce.cz/akvaris­tika/

Za takto položené otázky a za lenost vyhledat si sám, co se dá zjistit tak primitivním způsobem, by tu měly lítat alespoň virtuální pohlavky (stejně jako za akvariLní rybYčky). Je tam toho více než 10 stran. To by Ti opravdu mohlo stačit.

Další odpovědi
beer

Třeba gupky koupíš od chovatelů do 10 Kč/ks.

iceT

Záleží na tom jaká,třeba závojnatka je od 20,jak kde,a malého jesetera jsem měla za 150,–.

Michal Kole

Klidně i několik stovek

Jeden náš učitel na střední říkal, že má akvárium s rybičkami a že tam má nějaké žárovičky a elektromotorek – učitele jsme měli na elektrotechniku …

Já se přihlásil a zeptal se: „Pane učiteli co s těmi rybičkami děláte ? To si je lovíte a jíte je ? “

Kluci začali dělat bordel a až je učitel uklidnil tak řekl: „Ty blázne, ta jedna rybiča stojí 3 stovky to by byla drahá jednohubka a pokud měří 3 cm tak je to moc.“

terry

Od někoho známého můžeš dostat paví očka i zadarmo.
Mám jich hodně, množí se, ale i když mi jedna známá říkala, že by chtěla. tak jsem jí je nedala, protože jim ani nepřeje světlo, jak potřebují. Čili by neměli to minimum, co potřebují.
Pokud máš základní vybavení pro chov rybiček, poptej se a někdo ti věnuje.
Začni s těmi málo náročnými.

Michálek1245

Tak ono záleží na tom, co je to za rybičku samozřejmě. Ale obecně vzato počítej s nějakým jednotkami desítek korun. A pak samozřejmě záleží na tom, jestli je to hejnová rybka, kterých chovatel prodává hodně, nebo sólo, která bude dražší, protože se prodávají jednotlivě. Jinak akvaristika není zase tak drahý koníček. Zde toho koupíš fakt hodně a uvidíš, že ty ceny jsou v pohodě.