Wortygen

Za kolik prodám chladič na grafickou kartu?

Za kolik prodám tento chladič?
Odhadem?
http://www.czc­.cz/zalman-z-machine-gv1000/53129/­produkt

Odpovědi
zelí

No nevím. Většina lidí si na grafiku nedává nový chladič a nechá tam originál. Kolik to stálo nové? Okolo tisícovky? Tak za 200 to možná střelíš, ale to nevím jestli to za to stojí.

McArthur

To je chladič na staré grafické karty, které se prodávají celé za pár stovek, a tak snad za 100 Kč použitý, nový za 200 Kč. Musíš mít ale štěstí na kupujícího, protože pro většinu kupujících je levnější si koupit novou grafiku s plnou zárukou.