Kolik peněz měsíčně vydáte na drahý značkový hadry, šminky, nejnovější tablety atd,aby jste byli tzv. in?

Já tohle pořád nechápu.Já chodím na protest ,a je to i můj styl, jenom obyčejně a ušmudlaně.Zakládám si na skutečných hodnotách člověka a né na tim, jestli je ověšenej drahýma věcma.A co vy?Kolik vás to stojí?Co je tohle za podivnej trend v naší společnosti?

Nejlepší odpověď
redy

No, ušmudlaně chodit mezi lidi to fakt ne.Hadráří a ušmudlanci, tam asi nepřídu na to, jaký maj vnitřní hodnoty, protože je nevyhledávám.
I chudý lidi můžou chodit čistě a upraveně ne? Ten kdo má na značkový hadry ať má.
Z tebe mám pocit jakože závidíš a to je horší než že si ušmudlanej-
No můj názor

Další odpovědi
quentos

žádné. Taky to nechápu.

Mirdas

Nezabývám se co je zrovna IN, takže nevydávám ani korunu.
Žiju zcela svobodně s módou, respektívě koupím si co se mne zrovna líbí, nebo co potřebuji.
Nerozlišuji ani zda je to značkové, nebo ne.

anonym

Manželka i já nevydáme nic.Boty kupujeme u vietmaců, oblečení taktéž (popř. v secenhendu), šminky manželka nepoužívá, kabelku si kupovala před 15ti lety a také u vietnamců, tablety a značkové telefony nepotřebujeme.Teda jeden telefon máme 10 let a druhý dostala manželka před 8 lety od dětí k padesátým narozeninám, takže je taky starý…potřebujeme jen telefon na volání a psaní sms, takže nám staré telefony stačí.
A ty značkový věci potřebují akorát mladí, aby dokázali, že na to mají.
Starý (teda starší) člověk vyznává přesně to, co popisuješ Ty.

petra15

Vanasi, móda je jen pro zeny. U muzu stací, kdyz si jednou za pet let koupí boty, kalhoty a kozenou bundu – a stací 🙂xD
A co se mne týká…(jsem Princess…)tak se svet tocí kolem mne – a né já kolem neho, jak ty to chápes. A nepomlouvej kapitalismus…ten totiz znamená konzum, a mas být rád, ze lidé konzumují, platí dane a podporují stát, a tak se zacíná vsem lépe darit. A snad bys fiflenám nezávidel jejich sminkovnu ? Já jsem schopná vydat i 20000Kc mesícne za hezké a kvalitní veci a doporucuji vsem, co to v New Yorku nemuzou vydrzet na 5th Avenue, at porádne nakoupí a cestou k letisti se toho pak zbaví (popelnice)…:-)xD

bububabu

Nepřeháním to, ale jako žena mám ráda hezké věci a oblečení, ale hlavně čistý vzhled jak u žen tak ale i u mužů. Nezáleží na tom jestli někdo má nebo nemá značkovou bundu ale musí být čistá.
Obyčejnost se nerovná ušmudlanost a rozhodně neznamená že skutečná hodnota člověka je vzhled ušmudlance! Člověk může chodit v obleku a přitom může mít dobré hodnoty a zase špinoch může být pěkná bestie a zase naopak. Všechno je to o charakteru člověka a ne o vzhledu.
Někdo si kupuje značkové zboží ne třeba proto aby se vytahoval ale jen že má rád kvalitu.
Promin, ale takhle jak ty posuzuješ tak posuzují licoměrníci…

Michálek1245

Vezmu to z pánského hlediska, můžu? Za hadry dám měsíčně tak 1500. Ale záleží na tom, jaké je období a tak. Spíš to průměruji, když si třeba před podzimem kupuji dražší zimní bundu a boty. Kosmetika je u mě snadná. Tam mám svoje produkty, takže to je tak 500 Kč měsíčně. A jinak asi nic. Já spíš utrácím za jídlo, které mám moc rád. :)