Ella

Kolik peněz dostane rodina ve „Výměně manželek“ ?

Právě jsem dokoukala tento pořad na Markíze a podle toho, co jsem v dnešním díle viděla, mě napadlo, kolik rodiny dostanou za takovou úspěšnou „výměnu“? Protože „bílá“ rodina byla očividně víc než sociálně slabší, tam bylo téměř jisté, proč se přihlásili, zatímco romská rodina byla taková ta lepší střední vrstva, když otec rodiny vlastí dvě stavební firmy… ti tam šli spíš proto, aby ukázali, že ne všichni Romové jsou stejní.

Ale o to nejde, nechci řešit sociální a jiné důvody proč se tam lidé hlásí, prostě mě jen zajímá kolik za to dostanou. Protože na stránkách výměny jsem to nenašla a prostě mi to nedá :D

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokud to neměnili, bylo to 50 tis. Kč.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vymena-manzelek-2?podobna=1

Další odpovědi
terry

Já slyšela, že 40 tis.
Tak asi něco v tomto rozmezí.