marci1

Kolik (nejvíce) dětí máte vy nebo vaši příbuzní?

Moc by mě to zajímalo. Děkuji. 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Já, brácha i moje děti normální česká realita: po dvou svištích

Další odpovědi
Psychotic

Tři je v naší rodině maximum. Zato u nás neexistují jedináčci – každý má alespoň jednoho sourozence.

anonym

Moje manželka pochází ze šesti dětí.
Já mám tři, moje sestra také tři děti.
1.dcera má dvě děti.
2.dcera má tři děti, syn je zatím bezdětný.

Klaproth

S manželkou máme 3 děti a prozatím 2 vnoučata, třetí je na cestě. Rekordmanem naší famile je můj starší bratr, má 4 děti a celkem 9 vnoučat.

Emefej

Mám 3 děti a 5 vnoučat.

da ny

Rodiče byli oba ze 6 dětí, já mám 2 (splněný kontingent).
Většina příbuzenstva má 1 – 2 děti. Nejmladší strýc s tetou (strejda je o 10 let starší, teta o 5 než já) byli jediní „pilní“ a mají 4 potomky.

Nuk nuk

Já i manžel pocházíme každý ze dvou dětí.
My máme tři děti, ovšem moje sestra jich má pět.

zjentek

A mí rodiče měli tři!

Talina

Manžel byl z devíti dětí a je nás 144 (ve čtyřech větvích).

Lamalam

Mám dvě děti.