Ametyst

Kolik našich ministrů vlády je již očkovaných?

Otázka mě napadla při sledování zpráv, kde 74-letá francouzská ministryně kultury skončila v nemocnici s covidem. P.S. Proč bychom to nemohli vědět, když jim to, jako i spoustu jiných věcí, platíme???

Odpovědi
Pepa25

„Ve vládě je už pět naočkovaných ministrů. Nově vakcínu dostali Benešová, Metnar nebo Toman“ (stav 15.3.2021)

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/ockovani-koronavirus_21031521­41_zuj

zjentek

Pokud by našemu světu opravdu vládli mimozemšťani, kdo vše by o tom určitě věděl? Mám tůšo, že ti všichni by už byli očkovaní, ale celosvětově by šlo jen o zanedbatelné množství vakcín, u nás možná jedna – Novotný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Potřebuješ to k životu?

Ametyst

Elkon: Co to je za život, nesmět přes kopec do sousedního města? Tak se zabývám blbostma. 🙂 Někde mají prioritu pro očkování věk, někde funkci.

elkon

Nevím, jakou mají tvé cesty do města, spojitost s očkováním ministrů. Na to ostatní se ptej toho, kdo virus rozšířil po světě. My se jen bráníme. Být více vakcíny, naše obrana by byla už jednodušší.

zjentek

Co to zase plodíš… Vždyť ani nevíme, zda vakcíny fungují. Nikdo to dnes neví, nemůže. NIKDO.

elkon

Očkuje se celý svět, jiné řešení neexistuje. Nebo ho znáš ty?

zjentek

Líbí se mi, jak tuto hurá akci nazýváš uznale řešením. No, budiž. Doufejme, že nebude konečné.

elkon

Máš lepší nápad? Nebo zase jen plácáš?

zjentek

Aha čili když nemáme „lepší nápad“, vystačíme si se špatným, jasan. A já blbeček si celý život naivně myslel, že jako dobrá cesta k lepším zítřkům kolikrát poslouží zavrhnout a odstranit všechna doposud platná špatná rozhodnutí, nic víc.