Avatar uživatele
Ametyst

Kolik našich ministrů vlády je již očkovaných?

Otázka mě napadla při sledování zpráv, kde 74-letá francouzská ministryně kultury skončila v nemocnici s covidem. P.S. Proč bychom to nemohli vědět, když jim to, jako i spoustu jiných věcí, platíme???

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? autacek, Pepa25, Nassin, Viktorie II. před 1126 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

„Ve vládě je už pět naočkovaných ministrů. Nově vakcínu dostali Benešová, Metnar nebo Toman“ (stav 15.3.2021)

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/ockovani-koronavirus_21031521­41_zuj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Pokud by našemu světu opravdu vládli mimozemšťani, kdo vše by o tom určitě věděl? Mám tůšo, že ti všichni by už byli očkovaní, ale celosvětově by šlo jen o zanedbatelné množství vakcín, u nás možná jedna – Novotný.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
elkon

Potřebuješ to k životu?

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Elkon: Co to je za život, nesmět přes kopec do sousedního města? Tak se zabývám blbostma. 🙂 Někde mají prioritu pro očkování věk, někde funkci.

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Nevím, jakou mají tvé cesty do města, spojitost s očkováním ministrů. Na to ostatní se ptej toho, kdo virus rozšířil po světě. My se jen bráníme. Být více vakcíny, naše obrana by byla už jednodušší.

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Co to zase plodíš… Vždyť ani nevíme, zda vakcíny fungují. Nikdo to dnes neví, nemůže. NIKDO.

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Očkuje se celý svět, jiné řešení neexistuje. Nebo ho znáš ty?

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Líbí se mi, jak tuto hurá akci nazýváš uznale řešením. No, budiž. Doufejme, že nebude konečné.

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Máš lepší nápad? Nebo zase jen plácáš?

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Aha čili když nemáme „lepší nápad“, vystačíme si se špatným, jasan. A já blbeček si celý život naivně myslel, že jako dobrá cesta k lepším zítřkům kolikrát poslouží zavrhnout a odstranit všechna doposud platná špatná rozhodnutí, nic víc.

před 1125 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek