MichalTy

Kolik může stát lehounký balík poslaný Českou poštou?

Chci poslat lehký balík jako „Balík na poštu“, v online ceníku jsem zjistil, že balík do dvou kilogramů by stál 94 korun. Opravdu tolik?
Doplňuji:
P.S. jde jen o počítačovou hru, cédéčko v krabičce, takže váha je opravdu malá.

Odpovědi
marci1

Posílala jsem něco podobného „doporučeně“ jako dopis, váha byla 0,094 kg a platila jsem 37 Kč ( váha do 100 gr ). Při váze do 50 gr by jsi zaplatil 29 kč.

anonym

Pokud jsi to zjistil online, tak asi ano.
Doplňuji:
V tom případě to zašli doporučeně.

Pepa25

V tom kalkulátoru je IMHO zádrhel v položce „udaná cena“. Jinak tenkou krabičku byl poslal jako doporučené psaní ve velké obálce (maximální rozměry 50 × 35 × 5 cm)