weronika

Kolik může mít shiba-inu štěňat? a na kolik to následně vyjde draho?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím o jakou částku se ti jedná a za co.Kolik bude stát odchov štěňat? Šiba může mít 4–6 štěňat a náklady na odchov jsou poměrně vysoké.Pokud fena porodí bez zásahu veterináře,tak musí mít kvalitní krmení po celou dobu kojení,14 dní po porodu odčervit fenu i štěňata a pak následujících každých dalších 14dní,kvalitní krmení pro štěňata,minimálně jednou vakcinovat štěňata.K tomu spoustu uklízecích prostředků,hra­ček ap.