Kryšpín

Kolik může být výrobní cena izolace?

Dostal jsem od spoluzaměstnance tento dotaz, nedáří se vyloudit informaci.
Sháněl izolaci Isover Domo Plus 180 a po odvolávání různých prodejců jsou ceny od 90 Kč po 210 Kč. Jsem si vědom skladování, manipulace, rozvoz a.t.d., vyžaduje náklady, ale došel k závěru, čím větší město a dále od výrobce, tím nižší ceny.

Odpovědi
mosoj

Tak ono to spíš souvisí s obratem, čím větší firma tím větší obrat, tedy nákup a prodej.

Mc Merkurion

… „čím větší město …, tím nižší ceny“ >>> platí u všeho, bez ohledu na vzdálenost od výrobce, je to dáno poptávkou …