zjentek

Kolik museli eMZáci vyrobit všech těch různejch „homo“, než se dobrali sapiens sapiens?

Stačí hrubé odhady toho, kolik to asi tak bylo modelů od nějaký tý první představy, či už prvního projektu na papíře, nebo na co čmáraj, až po tohohle toho dnešního sapiense.
Jsem zvědavej, kolik takový dílo někomu vzalo celkovýho času, i když my nevíme, kolik času mají, takže tohle „veledílo“ bylo možná slátaný velmi horkou jehlou, i když z pozemskýho pohledu by se to mohlo zdát jako časově složitej projekt, takže by mohl zavánět termínem „důmyslný“, či podobná potomost… podle mýho.
Možná jim do projektu vstoupila nepředpokládaná přírodní katastrofa? Co si o tématu myslíte?
Ptám se, jelikož obsah českých médií je dnes jaksi ku zblití, což nejspíš souvisí s tou „horkou jehlou“ a, zkrátka, chtěl jsem si prostudovat něco podstatnýho… ;¨

Odpovědi
Kepler

K tomu mám pár teorií:

  1. Člověka stvořil Bůh k obrazu svému a dodnes je beze změny
  2. Emzáci v prahorách vylilili na skálu své splašky a z toho vznikl život na Zemi tak nějak mimoděk.
  3. Emzáci postupovali metodou zkoušek a omylů. Doufejme, že nejsme další omyl.
  4. Emzáci svůj projekt opustili (možná vyhynuli) a dál se to živí samo a nekontrolovatelně.

Doufejme, že nejvyšší M.Z. prezident, po spolupráci s Číňany a Rusy nekoná na příkaz emzáků.

gecco

Podle kvality soudím, že jsme jedním z ne úplně podarenych a svému osudu zanechaných prototypu…
Ale možná příliš hyrim optimismem…
😉
A po nás potopa…
😉

pepe88

Z človeka se stane časem büh také,klonuje se vše prece delaji i mixy jak rostline tak i zivocisne je zakazano klonovat lidi coz pochybuju tam uz se nevidi a neuvidi.

hapiky

Zřejmě největší úsilí nebylo vytvoření homo sapiens ale nasměrovat vhodný asteroid na Zemi a udělat prostor......

gecco

Kdysi jsem četl nějakou sci-fi povídku, v níž ‚BUH‘ pozoruje vývoj svého díla, vesmíru…
Povídka konci zvoláním nadřízené bytosti, matky: „nech už toho hraní, umění si ruce a pojď večeřet…“.

gecco

Nebo tak nějak…
😉
Bohužel, už je to tak 35 let a tu povídku nemůžu najít…
;-/
Tak kdybyste někdo věděl, prosím o info…
___
…„umění si ruce“… → …„umej si ruce“…
Sorry, píšu na virtuální klabosnici tabletky a někdy to takhle zazlobi…
😉

Kepler

No, na to téma jsem před pár lety povídku napsal sám, ale ještě jsem to nepustil do světa, jen pro pár přátel. Ale můžu poslat, pokud tě to zajímá.