Avatar uživatele
Meggie2

Kolik Monika Babišová vydělá na rozvodu?

Zajímavá 0 před 12 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

DRBY, senzace a záležitosti, které se mne netýkají, mne nezajímají
😉
Je mi líto těch, které ano........

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Kdybys sledovala zpravodajství (nebo to neumíš pochopit), tak nemusíš pokládat takovou otázku. Žádný rozvod se nekoná. Ale i tak ti do toho nic není. netýká se tě to.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Ale oni neoznámili, že bude rozvod, jen že se rozcházejí… což samozřejmě rozvod může naznačovat, ale taky ne. Klidně můžou žít odděleně, ale manželství nezrušit (aby se právě nemuseli obtěžovat s rozvodem a dělením majetku).

Avšak netuším, roli by hrála předmanželská smlouva (pokud mají, nevím), nebo jak se dohodnou, pokud by se nedohodli, tak přes soud nebo dle zákona a podle toho, jaké je jejich SJM. Nevím úplně přesně jak je to s vlastnictvím Babišova (firemního) jmění, ale klidně to může být půl na půl, tedy rovným dílem při (případném) rozvodu. Ale fakt nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

To je její věc, ne Tvá starost! 🙄🙈

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Je to krasna, charismaticka zena. A za ta leta s politikem si nejaky ten milionek zaslouzi. Ja ji to preji, nezavidim. Ani bych s ni nemenila!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Mě spíš fascinuje, že hlavně ženy volí toto hovado, které vždy když žena dosáhne 45–50 let ji vymění za mladší model!

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Babiš, samozřejmě – jako každý „strejček“ – nic nevlastní. Na ponožky má nájemní smlouvu, boty má na leasing! 😈

Nový příspěvek