dennis15

Kolik maximálně vyučovacích hodin jste měli ve škole (na střední nebo na zš to je jedno)???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
chudst

9 a více

Devet v kuse na stredni jednou za ctrnact dni jeden rok v pondeli a kazdy tyden v zimnim semestru na vejsce dvanactihodinovka. Kde jsou ty casy v prvni tride, jen na ctyri, vyjimecne na pet hodin do skoly :(

Další odpovědi
arygnoc

9 a více

deset.
na střední.

eLx

nepočítám mezery na jídlo a podobně, jde o čistě počet hodin.. ale to na střední, na vejšce je to těch 9 a víc

slad08

9 a více

To bylo maximum.

Ella

9 a více

hanulka11

9 a více

Kubas11

dědapetr

kost

9 a více

DusanOrlik

samicek333

SajmonModer

filva

vivatis2-

Zatim pokaždé šest.

Reaaer

Každý den 9