zjentek

Kolik máte v auťácích GPeSek?

Já nemám ale chtěl bych.

Odpovědi
Dochy

Jen když do auta vlezu s mobilem 😉
Jako všechno: Dobrý sluha, zlý pán. Když se na to pak u zaměstnance zaměří šéf a bude řešit každou vteřinu, je to na ho…

zjentek

Dnes se u mě zastavil poměrně mladý řidič GLS s balíčkem, pochvaloval si GPS jak je chrání před nebezpečím, vůz nechal nastartovaný i s klíčím případný zloděj neujede příliš daleko na cestě na př. do Polska jej zastaví hned dvě GPS funkce a taky uniformovaní příslušníci jen si trochu postěžoval na čas a přitom byl zjevně nervózní neboť aplikace v PDA a GPS v plat. terminálu již hlásily překročení limitu času určeného pro bezpečné povídání si s klientem na zahrádce před domem, navíc se nepředpokládaně a bez včasného upozornění vychýlil z trasy když měl potřebu a byl tedy zaslán až na samotný konec rozlehlé zahrady a když pak po aktu úlevy sprintem probíhal okolo zpět k vozu, na uniformě byla jasně patrná nervozita v podobě té úlevy takže nevím jak to myslel s tím pochvalováním si jejich osobního bezpečí.